
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | GoodRam |
| Model | IR-X3200D464L16A/32GDC |
| Tipul | Memorie operativa |
| Format | DIMM |
| Culoare | Negru-rosu |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Iluminare | Nu |
| Seria modelului | IRDM X |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 32 GB |
| Sincronizare | CL16 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Destinatie | PC |
| Sursa alimentare | 1.35 V |
| Sistem de racire | Activ |
| Numarul de placi | 2 |
| Verificarea si corectarea erorilor (ECC) | non-ECC |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă