Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Zefal |
| Greutate, kg | 0.85 |
| Model | 4916A |
| Tipul | Sistema antifurt |
| Culoare | Gri-negru |
| Marime | 185 cm |
| Compozitie | Metal, Plastic |
| Grupa | Lant antifurt |
| Marime UE | 185 cm |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | K-TRAZ |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă