
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Edifier |
| Greutate, kg | 5.53 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | R 1380 DB |
| Specificul | Reglare sonor, telecomanda, Bluetooth |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Sistem acustic |
| Culoare | Negru cu maro |
| Putere maxima | pina la 199 W |
| Puterea AC frontale | 35 - 59 W |
| Greutatea AC frontale, kg | 5.53 |
| Materialul corpului AC frontale | Lemn |
| Dimensiunea AC din fata (IxLxH), cm | 15,2 х 24,1 х 20 |
| Tip de conector AC din fata | RCA+AUX |
| Culoarea AC din fata | Negru cu maro |
| Sistem sonor | 2.0 |
| Puterea AC frontale (W) | 2х21 |
| Sensibilitate, dB | 80 - 89 dB |
| Boxe in set | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă