
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Ajutor universal pentru prepararea rapidă și confortabilă a mâncărurilor — putere 1100 W, 8 viteze, blender 1.5 l, mașină de tocat carne. Produs original, livrare în 24–72 ore.
Blender
1
Numarul de elemente
4
Numarul de viteze
8
Materialul bolului
Inox
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 48 | 3 287 |
| 36 | 3 342 |
| 24 | 3 453 |
| 18 | 3 564 |
| 12 | 3 987 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 10 | 800 |
| 8 | 1 000 |
| 6 | 1 333 |
| 4 | 2 000 |
Credit
3 287 lei x 48 luni
În rate
800 lei x 10 luni
Alege electrocasnicele mici pentru bucătăria ta — acum în rate 0%!
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
Robotul de bucatarie Tefal QB516D38 este un aparat puternic si versatil, ideal pentru prepararea diverselor retete. Designul modern in culoare inox ofera un aspect elegant si profesional.
Cu o putere de 1100 W si 8 viteze, aparatul permite procesarea eficienta a ingredientelor si control precis pentru orice tip de preparat.
Include 4 accesorii si functii utile precum masina de tocat carne, razatoare si feliere. Bolul mare din otel inoxidabil de 4.6 litri este perfect pentru portii mari, iar blenderul de 1.5 litri este ideal pentru smoothie-uri si sosuri.
Sistemele de siguranta includ protectie la supraincalzire si protectie impotriva pornirii accidentale. Carcasa din plastic este usor de intretinut, iar constructia stabila asigura utilizare confortabila. Tefal QB516D38 este alegerea potrivita pentru performanta si functionalitate.
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 7.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Numarul de elemente | 4 |
| Material | Plastic |
| Model | QB516D38 |
| Puterea | 1100 W |
| Specificul | Multifunctional |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Inox |
| Inaltime, cm | 42.8 |
| Adincime, cm | 37.6 |
| Latime, cm | 27.4 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | 8 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4600 ml |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă