
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Blender
1
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Plastic
Numarul de duze
9
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Moulinex |
| Greutate, kg | 7.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | QA503DB1 |
| Puterea | 900 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 37.5 |
| Adincime, cm | 57.2 |
| Latime, cm | 37.2 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul bolului | 4600 ml |
| Seria | Masterchef Gourmet |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 9 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Tocator de carne | Da |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă