
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Blender
1
Numarul de viteze
2
Materialul bolului
Plastic
Numarul de duze
5
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Moulinex |
| Greutate, kg | 3.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | FP321F32 |
| Puterea | 750 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 38.7 |
| Adincime, cm | 37.6 |
| Latime, cm | 22.6 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Plastic |
| Volumul bolului | 2000 ml |
| Material | Plastic |
| Numarul de duze | 5 |
| Capacitatea bolului blender | 1250 ml |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă