
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
8
Materialul bolului
Metal
Numarul de duze
3
| Marca comerciala | Kenwood |
| Greutate, kg | 11.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KVL65001WH |
| Puterea | 1200 W |
| Specificul | Multifunctional |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 37 |
| Adincime, cm | 22.5 |
| Latime, cm | 40 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 8 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Metal |
| Display | Da |
| Volumul bolului | 7000 ml |
| Numarul de duze | 3 |
| Lungimea cablului de retea | 1.2 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă