
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Blender
1
Numarul de viteze
6
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
6
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Kenwood |
| Greutate, kg | 5.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KHC29AH0WH |
| Puterea | 1000 W |
| Specificul | Multifunctional |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 29.2 |
| Adincime, cm | 32.5 |
| Latime, cm | 25 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 4300 ml |
| Material | Plastic |
| Numarul de duze | 6 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Storcator | Da |
| Feliere | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă