
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Blender
1
Numarul de viteze
10
Materialul bolului
Inox
Numarul de duze
10
| Blender | Da |
| Marca comerciala | Kenwood |
| Greutate, kg | 12.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KCC9060S |
| Puterea | 1500 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Robot de bucatarie |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime, cm | 37 |
| Adincime, cm | 34.7 |
| Latime, cm | 40 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 10 |
| Materialul corpului | Metal |
| Materialul bolului | Inox |
| Volumul bolului | 6700 ml |
| Material | Sticla |
| Numarul de duze | 10 |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Razatoare | Da |
| Feliere | Da |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă