
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Puterea
Mai mult de 200 W
Tipul
Polizor drept pneumatic
Reglarea turatiei
0
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 0.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 100W/6-3mm, 0607260100 |
| Puterea | Mai mult de 200 W |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Polizor drept pneumatic |
| Geanta in set | Nu |
| Piulita de strangere | Nu |
| Aparatoare de protectie | Nu |
| Cheie pentru splinturi | Nu |
| Flansa de prindere | Nu |
| Consum de energie, W | 290 |
| Culoare | Albastru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 22000 |
| Diam. discuri, mm | 40 |
| Bosch Vibration Control | Nu |
| Sisteme KickBack Stop | Nu |
| Dust Protection System Bosch | Nu |
| Limitarea curentului de pornire | Nu |
| Blocare ax | Nu |
| Reglarea turatiei | Nu |
| Maner | Nu |
| Fluxul de aer inactiv, l/sec | 12.5 |
| Cartus cu diametrul clemeii de prindere | 6 |
| Filet de racordare | G 1/4" |
| Diametrul interior a furtunului de aer, mm | 10 |
| Presiune, atmosfera | 6.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă