
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Sapphire |
| Model | Pulse AMD Radeon RX 7600 |
| Puterea | 185 W |
| Tipul | Placa video |
| Garantie | 24 |
| Codul modelului | 11324-01-20G |
| Rezolutia maximala | 7680x4320 |
| Form-factor | ATX |
| Sistem de racire | Dual Fan |
| Tehnologia de fabricatie | 7 nm |
| Versiunea DirectX | 12 Ultimate |
| Arhitectura (biti) | 128 bit |
| Producatorul chipset | AMD |
| Frecventa GPU | 18 Gbps |
| Seria | Radeon RX 7600 |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Capacitatea totala a memoriei | 8 GB |
| Marime | 240 x 107.1 x 44.07 mm |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Interfata placii video | PCI Express 4.0 x8 |
| Versiunea OpenGL | 4.6 |
| Versiunea OpenCL | 2.0 |
| Vulkan | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă