
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tip de conectare
Cu fir / fara fir
Interfata de conexiune
USB Type-C
Senzor de aproximatie
1
| Marca comerciala | Meta |
| Dimensiuni (IxLxA) | 38.9 x 23 x 13.6 |
| Model | Quest Pro VR 256GB Black |
| Tipul | Ochelari VR |
| Culoare | Negru |
| Garantie | 24 |
| Greutate | 870 |
| Memoria operativa (RAM) | 6 GB |
| Producator procesorului | Qualcomm |
| Model procesor | Snapdragon XR2 |
| Tip de conectare | Cu fir / fara fir |
| Interfata de conexiune | USB Type-C |
| Compatibil cu OS | Windows 10+ |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Senzor optic | Da |
| Senzor de aproximatie | Da |
| Memorie incorporata | 256 GB |
| Rezolutia ecranului, pixeli | 1920 x 1832 |
| Frecvenra ecranului | 90 Hz |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă