
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Da |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 |
| Marca comerciala | Prestigio |
| Greutate, kg | 2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ION Super Slim 525 PC525232N |
| Specificul | Wi-Fi |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Nettop |
| Culoare | Negru |
| Memorie video | 512 MB |
| Modelul GPU | nVidia ION 2 (GT218) |
| Producator placii video | Nvidia |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Inaltime, cm | 15.3 |
| Adincime, cm | 2.5 |
| Latime, cm | 17.3 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Iesire VGA | Da |
| SW suplimentar | Drivere |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 320 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune a conductei | USB |
| Tastatura in set | Nu |
| Memoria cache, KB | 1 |
| Viteza procesorului | 1.8 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel, Atom D525, 1.8GHz |
| Tipul procesorului | Atom D525 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | NetTop |
| Socket | 559 |
| Tip de memorie | GDDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Port USB | 4 |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă