
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Rezolutia ecranului, Pix
1600x900
Diagonala ecranului
19.5 inch
| Marca comerciala | Lenovo |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Timp de raspuns a pixelui, msec | 5 |
| Tip de matrice | TFT TN |
| Luminozitate, cd/m.2 | 200 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Specificul | Web camera 0.3 mpix |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Seria | IdeaCentre |
| Viteza procesorului | 2.41 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de memorie | DDR3 |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Model placii de baza | Intel |
| Contrastul, :1 | 1000 |
| Modelul | J1800 All in One 19.5" |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Sistemul de operare | Windows 8.1 |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1600x900 |
| Diagonala ecranului | 19.5 inch |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă