
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modelul GPU
Radeon 530
Procesor
Intel Core i3-7100T 3.4
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
21.5
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Nu |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 |
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 7.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Specificul | Wi-Fi, Bluetooth |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Memorie video | 2048 MB |
| Modelul GPU | Radeon 530 |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Iesire HDMI Audio/video | 2 |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1000 |
| Interfata HDD | SATA |
| Nr. de HDD | 1 |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Tipul transmisiei | DVD+-R/RW/DL |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | All-in-One PC |
| Viteza procesorului | 3.4 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | Intel Core i3-7100T 3.4 |
| Tipul procesorului | Core i3-7100T |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Port USB | 2 |
| Model placii de baza | Intel |
| Modelul | Ideacentre 520 21,5" (F0D4001PRK) |
| Tara de origine | China |
| Sistemul de operare | Free DOS |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 21.5 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă