
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| RJ-45 | Da |
| Marca comerciala | HP |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Iesire HDMI Audio/video | 1 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 512 GB |
| Interfata HDD | M.2 PCIe NVMe |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Tip de hota | Cu fir |
| Conector Speaker-Out | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Seria | AiO |
| Viteza procesorului | 2.4 - 4.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 7320U |
| Tipul procesorului | Ryzen 3 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de memorie | DDR5 |
| Freсventa de memorie | 5500 MHz |
| Port USB | 2 |
| Greutate, kg | 5.53 |
| Culoare | Negru |
| Modelul | AiO 24-cr0023ci (7Y010EA#UUQ) |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Sistemul de operare | Lipseste |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă