
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modelul GPU
UHD Graphics
Diagonala ecranului
23.8 inch
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Procesor
N300
| RJ-45 | Da |
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 5.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | A55B7ET |
| Specificul | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E 2x2 (802.11ax) |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Alb |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | Intel |
| Viteza procesorului | 0.8 - 3.8 ГГц |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Procesor | N300 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 512 |
| Interfata HDD | SSD |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC | HDMI |
| Port USB | 2 |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB-A |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB-A |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Diagonala ecranului | 23.8 inch |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Conector Line-in | Da |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Seria | All-in-One PC |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Modelul monitorului | HP 24 |
| Modelul corp. | Monobloc |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă