
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modelul GPU
Radeon Graphics
Procesor
AMD Ryzen 3 7320U
Rezolutia ecranului, Pix
1920x1080
Diagonala ecranului
27
| RJ-45 | Da |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu |
| Port PS/2 (mouse) | Nu |
| Iesire DVI-I video | Nu |
| Conector Line-in | Nu |
| Conector Speaker-Out | Nu |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 |
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 6.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Monobloc |
| Culoare | Black |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Iesire HDMI Audio/video | 1 |
| Iesire VGA | Nu |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512 |
| Interfata HDD | NVMe |
| Nr. de HDD | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Mouse in set | Da |
| Tipul mouse-ului | optic |
| Ventilator de corp | Nu |
| Modelul corp. | Monobloc |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Tip de hota | Cu fir |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Seria | All-in-One PC |
| Viteza procesorului | 2.4 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 3 7320U |
| Tipul procesorului | AMD Ryzen 3 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie | LPDDR5 |
| Port USB | 2 |
| Modelul | 27-cr0018ci |
| Tara de origine | China |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Diagonala ecranului | 27 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă