
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Sursa de alimentare
Retea 220-230 V
Material
Ceramicа
Tipul duzelor
Detasabila
Setarea lungimii tunsorii
3-12 mm
| Marca comerciala | Adler |
| Greutate, kg | 0.390 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea cablului de retea, m | 1.9 |
| Material | Ceramicа |
| Model | AD2825 |
| Puterea | 15 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Masina de frezat |
| Culoare | Negru cu rosu |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capac de protectie | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de duze | 4 |
| Ulei p/u ungere | Da |
| Foarfece | Da |
| Pieptene | Da |
| Regulator de conectare/deconectare | Da |
| Instalarea lung. parului (mm) | 3-12 mm |
| Setarea lungimii tunsorii | 3-12 mm |
| Auto ascutire | Da |
| Auto ungere a lamelor | Nu |
| Tipul duzelor | Detasabila |
| Duza detasabila a), mm | 3 |
| Duza detasabila b), mm | 6 |
| Duza detasabila c), mm | 9 |
| Duza detasabila d), mm | 24 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă