
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Midea |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.2 |
| Model | MSA701P |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Mas.de spalat semiautomat |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 41 |
| Latime, cm | 74 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 85x74x41 |
| Adancime | 40-49 cm |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Aprovizionare cu apa | Manual |
| Rotatie reversibila | Da |
| Scurgerea apei | Automat |
| Incarcare maximala, kg | 7 |
| Materialul cuvei | Plastic |
| Materialul corpului | Plastic |
| Picioare cauciucate | Nu |
| Maner de transportare | Da |
| Timer de lucru | Da |
| Gestionare | Mecanic |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă