
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Adincime, cm
64.3
Incarcare la uscare, kg
9
Culoare
Alb
Latime, cm
59.6
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Regim Uscare delicata | Da |
| Regimul uscarea linei | Da |
| Regimul uscarea rapida | Da |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Marca comerciala | Miele |
| Greutate, kg | 60 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TWR860WP |
| Specificul | Prelucrare cu aburi |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Mas. de uscat rufe cu pompa de caldura |
| Culoare | Alb |
| Motor invertor | Nu |
| Volumul tamburului, l | mare (90 l si mai mult) |
| Iluminarea interna a tamburului | Da |
| Posibilitatea de incorporare | Nu |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 64.3 |
| Latime, cm | 59.6 |
| Adancime | 60 cm si mai mult |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare, kg | 9 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 9 kg si mai mult |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea umplerii rezervorului | Da |
| Indicare a etapelor programului | Da |
| Clasa de uscare | A |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Puterea max. consumata | 1.1 |
| Materialul cuvei | Inox |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Display digital | Da |
| Auto-detectarea defectelor | Da |
| Seria | T1 |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Da |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Da |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Da |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Sensor |
| Tip de uscare | Pompa de caldure |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă