
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Adincime, cm
63.8
Incarcare la uscare, kg
8
Culoare
Alb
Latime, cm
59.6
| Anti-sifonare dupa uscare | Da |
| Colectarea condensului | Rezervor |
| Marca comerciala | AEG |
| Greutate, kg | 51 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TR838H4CE |
| Tipul | Mas. de uscat rufe cu pompa de caldura |
| Culoare | Alb |
| Motor invertor | Da |
| Inaltime, cm | 85 |
| Adincime, cm | 63.8 |
| Latime, cm | 59.6 |
| Adancime | 60 cm si mai mult |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Display digital | Nu |
| Incarcare la uscare, kg | 8 |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 8 kg |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea umplerii rezervorului | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+++ |
| Puterea max. consumata | . |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Alb |
| Tip de uscare | Pompa de caldura |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă