
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Adincime, cm
Incarcare la uscare, kg
Culoare
Alb
Latime, cm
| Anti-sifonare dupa uscare | Nu |
| Regim Uscare delicata | Nu |
| Regimul uscarea linei | Nu |
| Regimul uscarea rapida | Nu |
| Marca comerciala | |
| Greutate, kg | 49 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Mas. de uscat rufe |
| Culoare | Alb |
| Volumul tamburului, l | mare (90 l si mai mult) |
| Motor invertor | Nu |
| Iluminarea interna a tamburului | Nu |
| Posibilitatea de incorporare | Nu |
| Inaltime, cm | 84.2 |
| Adancime | 50-59 cm |
| Inaltime | 84 cm si mai mult |
| Latime | 55 cm si mai mult |
| Incarcare la uscare (Bumbac) | 9 kg si mai mult |
| Indicarea timpului de finisare | Nu |
| Indicarea umplerii rezervorului | Nu |
| Indicare a etapelor programului | Nu |
| Clasa de uscare | B |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Materialul cuvei | Inox |
| Volumul tamburului | 112 |
| Iluminarea display-ului | Da |
| Culoarea iluminarii din spate | Rosu |
| Display digital | Da |
| Auto-detectarea defectelor | Nu |
| Seria | 6 |
| Uscare dupa umiditate (Sint.) | Nu |
| Uscare dupa umiditate (bumbac) | Nu |
| Uscare dupa umiditate (lina) | Nu |
| Uscare dupa timer | Da |
| Tip de control | Electronic |
| Tip de uscare | Pompa de caldure |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă