
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
IdeaPad
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | IdeaPad 110-15BR (80UD00PVRA) |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 4.0 |
| Memorie video | 2048 MB |
| Modelul GPU | Radeon R5 M430 |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Discret |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.3 |
| Adincime, cm | 26.5 |
| Latime, cm | 37.8 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 3 |
| Seria | IdeaPad |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 6100U |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă