
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Tip de matrice: IPS, Procesor: AMD Ryzen 5 5500U, Memorie, GB: 512GB SSD.
Nu este în stoc
Seria
IdeaPad 3
Tipul procesorului
Ryzen 5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 82KV0021RM |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Albastru |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.9 |
| Adincime, cm | 27.4 |
| Latime, cm | 39.9 |
| Diagonala display-ului, inch | 17.3 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 7 |
| Seria | IdeaPad 3 |
| Viteza procesorului | 2.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 5500U |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Capacitate maximala RAM | 12 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | FreeDOS |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă