
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Destinatie: Gaming, Procesor: Intel Core i5 11300H , Memoria operativa (RAM),Gb: 8, Modelul placii video: GeForce GTX 1650.
Nu este în stoc
Seria
IdeaPad Gaming 3
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 82K10032RM |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce GTX 1650 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | DDR4 |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 3 |
| Adincime, cm | 25 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 1-2 |
| Seria | IdeaPad Gaming 3 |
| Viteza procesorului | 2.6 - 4.40 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 11300H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Sistemul de operare | FreeDOS |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Gaming |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă