
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala display-ului, inch: 14, Rezolutia display-ului, pix: 1920x1080, Tip de matrice: IPS
Nu este în stoc
Seria
ThinkBook
Tipul procesorului
Ryzen 7
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 21A20048RU |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Nr. de nuclee | 16 |
| Viteza procesorului | 1.8 - 4.3 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 5700U |
| Tipul procesorului | Ryzen 7 |
| Diagonala display-ului, inch | 14 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Ryzen 7 5700U |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Timp de lucru, ore | 7 |
| Seria | ThinkBook |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de matrice | IPS |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Nu |
| CardReader incorporat | Nu |
| Sistemul de operare | DOS |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă