
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Gaming, Intel Core i5 11300H, Timp de lucru: 4 - 6 ore
Nu este în stoc
Seria
Pavilion
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | HP |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 491K2EAACB |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | GeForce GTX 1650 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.3 |
| Adincime, cm | 25 |
| Latime, cm | 36.0 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5 |
| Seria | Pavilion |
| Viteza procesorului | 3.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 11300H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Pol |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Destinatie | Gaming |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă