
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
Inspiron
Tipul procesorului
Pentium Silver
Capacitatea totala a memoriei
128 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Dell |
| Greutate, kg | 2.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Inspiron 3582 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Modelul GPU | UHD Graphics 605 |
| Producator placii video | Intel |
| Seria | Inspiron |
| Viteza procesorului | 1.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N5000 |
| Tipul procesorului | Pentium Silver |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tip de matrice | LED |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 128 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sistemul de operare | Linux |
| Destinatie | Personal |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă