
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
VivoBook Max
Tipul procesorului
Celeron
Capacitatea totala a memoriei
500 GB
Memoria operativa (RAM)
4 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X543MA-GO776 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 4.2 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.7 |
| Adincime, cm | 25.1 |
| Latime, cm | 38.1 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | HD Graphics 600 |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 4 |
| Seria | VivoBook Max |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 500 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | N4000 |
| Tipul procesorului | Celeron |
| Viteza procesorului | 1.1 - 2.6 GHz |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | EndlessOS |
| Destinatie | Personal |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă