
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Destinatie: Base, Procesor: Intel Core i3-1115G4, Memoria operativa (RAM),Gb: 8, Memorie, GB: 256Gb SSD.
Nu este în stoc
Seria
Vivobook 15
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | X515EABQ950 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 4.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.9 |
| Adincime, cm | 23.5 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | Vivobook 15 |
| Viteza procesorului | 3 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 1115G4 |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Da |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă