
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala monit., inch / cm: 14, Format de ecran: 16:09, Rezolutie max., Pix: 1920x1080
Nu este în stoc
Seria
ExpertBook
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | P2451FAEB1385 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.9 |
| Adincime, cm | 23.2 |
| Latime, cm | 32.5 |
| Diagonala display-ului, inch | 14 |
| Numarul de sloturi de memorie | 1 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | ExpertBook |
| Viteza procesorului | 1.6 - 4.2 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 10210U |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Nr. de nuclee | 4 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Nu |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | EndlessOS |
| Protectie biometrica | Da |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă