
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Diagonala monit., inch / cm: 15.6, Rezolutie max., Pix: 1920x1080, Tehnologia de fabricare a ecranului: TN+Film
Nu este în stoc
Seria
Travel Mate
Tipul procesorului
Core i3
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 1.8 |
| Garantie, luni | 36 |
| Model | TMP21552 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 25.5 |
| Latime, cm | 36.3 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | TN |
| Timp de lucru, ore | 11 |
| Seria | Travel Mate |
| Viteza procesorului | 2.1 - 4.1 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 10110U |
| Tipul procesorului | Core i3 |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Ubuntu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă