
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Laptop/Notebook, Destinatie: Base, Procesor: Intel Core i5-13500H, Memorie, GB: 1.0TB SSD.
Nu este în stoc
Seria
Swift X
Tipul procesorului
Core i5
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 1.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | SFX1471G5448 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Memorie video | 6144 MB |
| Modelul GPU | RTX 3050 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.8 |
| Adincime, cm | 22.8 |
| Latime, cm | 32.3 |
| Nr. de nuclee | 12 |
| Viteza procesorului | 3.5 - 4.7 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 13500H |
| Tipul procesorului | Core i5 |
| Diagonala display-ului, inch | 14.5 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | Swift X |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | M.2 NVME |
| Capacitate maximala RAM | 32 GB |
| Freсventa de memorie | 4800 MHz |
| Frecventa ecranului, Hz | 120 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Windows 11 Home |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1600 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă