
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
Aspire 3
Tipul procesorului
Athlon Silver
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Memoria operativa (RAM)
8 GB
| Marca comerciala | Acer |
| Greutate, kg | 1.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | A315-23-R96P |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2 |
| Adincime, cm | 25.1 |
| Latime, cm | 36.3 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tip de matrice | LED |
| Seria | Aspire 3 |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 3050U |
| Tipul procesorului | Athlon Silver |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Microfon incorporat | Da |
| Sistemul de operare | Linux |
| Destinatie | Personal |
| Conector 3.5 mm | Casti cu microfon |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă