
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Afișează istoricul prețului
Ascunde
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Seria
IdeaPad Slim 3
Tipul procesorului
Ryzen 7
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 1.59 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 83KA003URM |
| Destinatie | Personal |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Luna Grey |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.8 |
| Adincime, cm | 23.9 |
| Latime, cm | 34.3 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | AMD |
| Viteza procesorului | 3.3 - 5.1 GHz |
| Tipul procesorului | Ryzen 7 |
| Procesor | 8840HS |
| Diagonala display-ului, inch | 15.3 |
| Numarul de sloturi de memorie | Da |
| Freсventa de memorie | 5600 МГц |
| Materialul corpului | Plastic |
| Protectie biometrica | Da |
| Microfon | Da |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Externa, incorporata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | IPS |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1200 |
| Seria | IdeaPad Slim 3 |
| Seria modelului | Idea Pad |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | M.2 PCIe SSD |
| Capacitate maximala RAM | 24 GB |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax 2x2) |
| CardReader incorporat | Da |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă