
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
LOQ
Tipul procesorului
Ryzen 5
Capacitatea totala a memoriei
1.0 TB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 83DX006NRK |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Gri |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Memorie video | 8192 MB |
| Modelul GPU | RTX 4060 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 2.4 |
| Adincime, cm | 25.9 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Freсventa de memorie | 5600 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Mat |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 1-2 |
| Seria | LOQ |
| Viteza procesorului | 4.3 - 5 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 8645HS |
| Tipul procesorului | Ryzen 5 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR5 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1.0 TB |
| Tip de memorie | SSD |
| Capacitate maximala RAM | 32 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 165 |
| Limba tastaturii | Engleza - rusa |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Nu |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Gaming |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1440 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă