
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
IdeaPad Slim 3
Tipul procesorului
Ryzen 7
Capacitatea totala a memoriei
1.0 TB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 1.62 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 82XM008ERM |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Arctic Grey |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.8 |
| Adincime, cm | 23.5 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul de memorie video | Externa, incorporata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | IPS |
| Seria | IdeaPad Slim 3 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 4.5 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 7730U |
| Tipul procesorului | Ryzen 7 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Tipul acumulatorului | Li-Pol |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1.0 TB |
| Tip de memorie | PCI Express SSD |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax 2x2) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Destinatie | Personal |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă