
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
ThinkBook 16
Tipul procesorului
Ryzen 7
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Lenovo |
| Greutate, kg | 1.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 21KK000WRU |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Argintiu |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.8 |
| Adincime, cm | 26 |
| Latime, cm | 36 |
| Diagonala display-ului, inch | 16 |
| Numarul de sloturi de memorie | 2 |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Materialul corpului | Metal + plastic |
| Modelul GPU | Radeon Graphics |
| Producator placii video | AMD |
| Tipul placii video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 6 |
| Seria | ThinkBook 16 |
| Viteza procesorului | 2.0 - 4.0 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | 7730U |
| Tipul procesorului | Ryzen 7 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Capacitate maximala RAM | 64 GB |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Limba tastaturii | Engleza - rusa |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Da |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1080 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă