
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
Vivobook 16X
Tipul procesorului
Core i7
Capacitatea totala a memoriei
1.0 TB
Tipul placii video
Discreta
Memoria operativa (RAM)
16 GB
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 1.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | K3605ZC-RP522 |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Memorie video | 4096 MB |
| Modelul GPU | RTX 3050 |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Tipul de memorie video | GDDR6 |
| Tipul placii video | Discreta |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.9 |
| Adincime, cm | 24.9 |
| Latime, cm | 35.8 |
| Nr. de nuclee | 14 |
| Viteza procesorului | 2.3 - 4.7 GHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Procesor | 12700H |
| Tipul procesorului | Core i7 |
| Diagonala display-ului, inch | 16 |
| Numarul de sloturi de memorie | Da |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Materialul corpului | Plastic |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | IPS |
| Timp de lucru, ore | 5-7 |
| Seria | Vivobook 16X |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | DDR4 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1.0 TB |
| Tip de memorie | SSD |
| Frecventa ecranului, Hz | 144 |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Protectie biometrica | Nu |
| Destinatie | Ultrabook |
| Cantitatea de porturi Type-C | 1 |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Cantitatea de porturi HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1920x1200 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă