Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memoria operativa (RAM)
8 GB
Seria
MacBook Neo
Tipul procesorului
A18 Pro
Capacitatea totala a memoriei
256 GB
Tipul placii video
Integrata
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.23 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MacBook Neo 2026 256GB MHFA4RUA Silver |
| Destinatie | Personal |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Silver |
| Versiunea Bluetooth | 6.0 |
| Timp de funct a acumulat., pina la (ore) | 16 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.2 |
| Adincime, cm | 20.6 |
| Latime, cm | 29.7 |
| Nr. de nuclee | 6 |
| Producator procesorului | Apple |
| Tipul procesorului | A18 Pro |
| Procesor | (6C CPU/5G GPU) |
| Diagonala display-ului, inch | 13 |
| Materialul corpului | Metal |
| Microfon | Da |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Modelul GPU | Integrated 5-core GPU |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul placii video | Integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Capacitatea totala a memoriei | 256 GB |
| Tip de memorie | M.2 NVMe SSD |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | Liquid Retina IPS |
| Rezolutia display-ului, pix | 2408x1506 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Seria | MacBook Neo |
| Seria modelului | MacBook Neo 2026 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Limba tastaturii | Engleza |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sistemul de operare | MacOS |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă