
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Memoria operativa (RAM)
16 GB
Seria
MacBook Air
Tipul procesorului
M4
Capacitatea totala a memoriei
512 GB
Tipul placii video
Integrata
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, kg | 1.24 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 13.6 2025 MW133RU/A |
| Destinatie | Personal |
| Iluminarea butoanelor | Da |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Midnight |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Timp de funct a acumulat., pina la (ore) | 18 |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 1.1 |
| Adincime, cm | 21.5 |
| Latime, cm | 30.4 |
| Nr. de nuclee | 10 |
| Producator procesorului | Apple |
| Tipul procesorului | M4 |
| Procesor | (10C CPU/10G GPU) |
| Diagonala display-ului, inch | 13.6 |
| Materialul corpului | Aluminiu unibody |
| Protectie biometrica | Da |
| Microfon | Da |
| Frecventa ecranului, Hz | 60 |
| Modelul GPU | 10G |
| Producator placii video | Apple |
| Tipul de memorie video | Externa, incorporata |
| Tipul placii video | Integrata |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Capacitatea totala a memoriei | 512 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Acoperirea ecranului | Antireflex |
| Tipul rezolutiei | 2K |
| Tip de matrice | IPS |
| Rezolutia display-ului, pix | 2560x1664 |
| Conector 3.5 mm | Nu |
| Cantitatea de porturi Type-C | 2 |
| Seria | MacBook Air |
| Seria modelului | MacBook Air 13 2025 |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Limba tastaturii | Engleza - rusa |
| Standarte Wi-Fi | Wi-Fi 6e (802.11ax) |
| Sistemul de operare | macOS Sequoia |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă