
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Seria
eMachines
Capacitatea totala a memoriei
320 GB
Memoria operativa (RAM)
2 GB
| Marca comerciala | Acer eMachines |
| Greutate, kg | 2.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | eME528-T352 |
| Tipul | Laptop |
| Culoare | Negru |
| Camera Web incorporata | Da |
| Inaltime, cm | 3.96 |
| Adincime, cm | 24.6 |
| Latime, cm | 37.3 |
| Diagonala display-ului, inch | 15.6 |
| Materialul corpului | Plastic |
| Modelul GPU | GMA 4500MHD |
| Producator placii video | Intel |
| Tipul de memorie video | Integrata |
| Acoperirea ecranului | Luciu |
| Tip de matrice | LCD |
| Timp de lucru, ore | 3.5 |
| Seria | eMachines |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Tip de memorie RAM | GDDR3 |
| Capacitatea totala a memoriei | 320 GB |
| Tip de memorie | SATA |
| Freсventa de memorie | 1066 MHz |
| Producator de procesoare | Intel |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Microfon incorporat | Da |
| CardReader incorporat | Da |
| Sistemul de operare | DOS |
| Unitate optica | DVD±RW DL |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Rezolutia display-ului, pix | 1366x768 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă