
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Lampa de masa, Puterea: 11, Temperatura culorii: Neutru (4000-5000 K), Suprafata iluminarii: 10 m si mai mult
Nu este în stoc
Puterea
11
Tipul becului
LED
Temperatura culorii
Neutru (4000-5000 K)
Puterea lampii
10 W si mai mult
| Marca comerciala | Ultraflash |
| Greutate, kg | 1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | UF716C02 |
| Puterea | 11 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Negru |
| Reglarea luminozitatii | Nu |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Квадратная |
| Inaltime, cm | 50 |
| Adincime, cm | 30 |
| Latime, cm | 15 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.2 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 11 |
| Tipul becului | LED |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Plastic |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Plafon reglabil | Da |
| Forma plafonului | Dreptunghiulara |
| Stativ reglabil | Da |
| Tipul corpului | Plastic |
| Temperatura culorii | Neutru (4000-5000 K) |
| Puterea lampii | 10 W si mai mult |
| Putere lampii, W | 11-18 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă