
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Volumul congelatorului, (L)
281
Dezghetarea congelatorului
Manuala
Gestionare
Mecanic
Stocarea in cazul intreruperii electricitatii, (h)
40
Clasa eficientei energetice
F (A+)
| Marca comerciala | Liebherr |
| Greutate, kg | 55.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CFf1870Pure |
| Tara de productie | Malasia |
| Tipul | Lada frigorifica |
| Culoare | Alb |
| Inaltime, cm | 82.5 |
| Adincime, cm | 70.2 |
| Latime, cm | 104.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 82.5x104.5x70.2 |
| Inaltime | Mai putin de 120 cm |
| Latime | Mai mult de 90 cm |
| Adancime | 65 cm si mai mult |
| Clasa climatice | SN/T |
| Numarul de use | 1 |
| Directie de deschidere a usei | De jos in sus |
| Numarul de compresoare | 1 |
| Numar max. de cosuri | 2 |
| Puterea de congelare, (kg/zi) | 10 |
| Volumul congelatorului, (L) | 281 |
| Iluminarea congelatorului | Da |
| Cosuri suspendate in set | 2 |
| Dezghetarea congelatorului | Manuala |
| Gestionare | Mecanic |
| Nivelul de zgomot, dB | 32 |
| Stocarea in cazul intreruperii electricitatii, (h) | 40 |
| Consum energetic, (kWh/an) | 249 |
| Clasa eficientei energetice | F (A+) |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă