Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Kimono pentru judo 350g/m2
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Copii
Culoare
Alb
| Marca comerciala | Green Hill |
| Model | JSJ-10226 |
| Tipul | Kimono pentru judo 350g/m2 |
| Marime | 150cm |
| Gender | Unisex |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Copii |
| Marime UE | 150cm |
| Culoare | Alb |
| Modelul | JSJ-10226 |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Junior |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă