
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Kimono p/judo 750g/m2
Culoare
Albastru
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Adulti
| Marca comerciala | Green Hill |
| Model | JSP-10388-EU4 |
| Tipul | Kimono p/judo 750g/m2 |
| Culoare | Albastru |
| Marime | 195cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Bumbac 100 % |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Adulti |
| Certificari | Approved Judogi |
| Pricing | Сarry over |
| Marime UE | 195cm |
| Modelul | JSP-10388-EU4 |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Judo Suit Professional |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă