
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Kimono p/judo 500g/m2
Culoare
Blue
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Copii
| Marca comerciala | Adidas |
| Model | J500B |
| Tipul | Kimono p/judo 500g/m2 |
| Culoare | Blue |
| Marime | 140cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Bumbac 60%, poliester 40% |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Copii |
| Marime UE | 140cm |
| Modelul | J500B |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Judo Kimono |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă