
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Kimono p/judo 730g/m2
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Grupa
Kimono
Virsta
Adulti
| Marca comerciala | Adidas |
| Model | J-IJFB |
| Tipul | Kimono p/judo 730g/m2 |
| Culoare | Albastru |
| Marime | 180cm |
| Gender | Barbati |
| Compozitie | 75% Cotton, 25% polyester - jacket, 100% cotton- pantaloni |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Adulti |
| Certificari | Approved Judogi |
| Marime UE | 180cm |
| Modelul | J-IJFB |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Champion II IJF |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă