
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Mizuno |
| Model | 22PA8A3027 |
| Tipul | Jacheta p/judo 750g/m2 |
| Culoare | Albastru |
| Marime | 165cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Bumbac 100% |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Adulti |
| Certificari | Approved Judogi |
| Marime UE | 165cm |
| Modelul | 22PA8A3027 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | IJF jacket CN 2023(U) |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă